- MICROSOFT

Цена
€51 91 / 101 53 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Високоговорител, тип | Speaker |
| Брой високоговорители | 1 |
| Размер на високоговрителя, mm | 50 mm full range driver |
| Контрол на звука | Microsoft Teams button, Mute button, Volume up button, Volume down button, Hook Switch button |
| Микрофон | Two omni-directional microphones, background noise-reducing |
| Интерфейс | USB-C connector |
| Bluetooth | - |
| Честотен обхват, Hz | 200 Hz – 20 kHz for music playback; 300Hz-10KHz for conference |
| Захранване, тип | Wired; Cable length: 0.68 m |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 138 x 70 x 29 mm |
| Тегло, g | 191 g |
| Цвят | Matte Black |
| Други | Up to 83 dB SPL (1kHz@0.5m via cable connector with power on); Compatibility: Windows 10/8/8.1, Mac OS X 10.15/OS 11.0 |
| Приложение | за бизнеса |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | Моно |
| Тип на връзката | USB |
| Обща мощност (RMS) (W) | 15 W |
| Захранване | USB |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 80 Hz - 20 kHz |
| Включен субуфер | Не |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Десктоп / PC |
| Тегло | 0.50кг |
Високоговорител Microsoft Modern USB-C Speaker – Черен
Подобрете работното си място с високоговорителя Microsoft Modern USB-C, създаден за кристално чист звук и лесна свързаност. Този елегантен високоговорител осигурява богат, балансиран звук за разговори, музика и срещи чрез един USB-C кабел.
Ключови Предимства
- USB-C свързаност — Свържете и използвайте с един USB-C кабел за захранване и аудио, опростявайки настройката на бюрото.
- Премиум аудио качество — Насладете се на чист, изпълващ стаята звук с оптимизирани драйвери за глас и музика.
- Модерен дизайн — Компактен, черен корпус, който допълва всеки професионален или домашен офис.
- Вградени контроли — Лесно регулирайте силата на звука и заглушавайте микрофона с интуитивни сензорни контроли отгоре.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип високоговорител | Моно USB-C високоговорител |
| Свързаност | USB-C (съвместим с USB 2.0) |
| Честотен диапазон | 80 Hz - 20 kHz |
| Размер на драйвера | 50 mm |
| Размери (Д x Ш x В) | 6.5 x 6.5 x 6.5 cm |
| Тегло | 0.34 kg |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Microsoft Modern USB-C Speaker
- Кратко ръководство за употреба
- Информация за безопасност и гаранция
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







